Český svaz chovatelů

Oblastní organizace Plzeň

 

Aktuality

Členové výboru

Organizace

Uplynulé výstavy

Připravované výstavy

Soutěžní kritéria

Mladí chovatelé

Návštěvní kniha

Odkazy

Kontakt

Nabídka chovatelům

 

Vsevjednom.cz

 

 

Krajská výstava okrasného ptactva Plzeň 2011

Konala se ve dnech 11. - 13. listopadu 2011

Výsledky:

Soutěž okresů Plzeňského kraje:

1. místo : Plzeň - město - 1405 b.

2. místo : Domažlice     - 1398 b.

3. místo : Tachov          - 1370 b.

4. místo : Plzeň - sever  - 1366 b.

Zebřičky - chůvičky: soutěž okresních organizací

umístění chovatel okres body
1.místo Pekhart Domažlice 352
2. místo Osoba Plzeň - město 351
3. místo Švejkovský, Plaček Plzeň - sever 343

Zebřičky - chůvičky: soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Hora Plzeň - město zebřička pestrá černolící
2. místo Osoba Plzeň město chůvička jap. tmavěhnědá
3. místo Osoba Plzeň - město chůvička jap. tmavěhnědá

Ostatní astrildovití ptáci: soutěž okresních organizací

umístění chovatel okres body
1. místo Osoba Plzeň - město 356
2. místo Švejda Tachov 349
3. místo      

Ostatní astrildovití ptáci - soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Strnad Lužná panenka hnědoprsá
2. místo Osoba Plzeň - město panenka hnědoprsá
3. místo Osoba Plzeň - město rýžovník plavý

Kanár barevný a postavový: soutěž okresních organizací

umístění chovatel okres body
1. místo Švejda Tachov 352
2. místo Kutil Domažlice 351
3. místo Sitta Plzeň - sever 350
4. místo Hora Plzeň - město 348

Kanár barevný : soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Hora Plzeň - město kanár červený A
2. místo Švejda Tachov kanár červený A
3. místo Macán Domažlice kanár červený A
1. místo Hora Plzeň - město kanár červený B
2. místo Macán Domažlice kanár červený B
3. místo Kocáb Domažlice kanár červený B
1. místo Sitta Plzeň - sever kanár bílý achát opál
2. místo Sitta Plzeň - sever kanár bílý achát opál
3. místo Hora Plzeň - město kanár červenočer.A
pohár oblasti Hora Plzeň město kanár žlutý 91b

Kanár postavový : soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Strnad Mir. Lužná glostr hladký
1. místo Lucák Klatovy file fancy
1. místo Kondrys Plzeň - město lizard stříbrný
2. místo Stuchl Klatovy kanár glostr
3. místo Lucák Klatovy glostr hladký

Andulka výstavní : soutěž okresních organizací

umístění chovatel okres body
1. místo Červenka, Blahník Domažlice 337
2. místo Hora, Kondrys Plzeň - město 330
3. místo Švejda Tachov 328
4. místo Plaček Plzeň - sever 244

Andulka výstavní : soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Hora Plzeň - město světle zelená skořicová
2. místo Hora Plzeň - město světle modrá
3. místo Kondrys Plzeň - město tmavě modrá

Agapornis : soutěž okresních organizací

umístění chovatel okres body
1. místo Pekhart, Řepa, Macháček Domažlice 340
2. místo Vopat Plzeň - sever 332
3. místo Švihlová, Kondrys Plzeň - město 329

Agapornis - papoušíček : soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Fiala Plzeň - město papoušíček šedokřídlý
2. místo Daníček Plzeň - sever papoušíček šedokřídlý modrý
3. místo Brabec Plzeň- jih klub agapornis růžohrdlý olivový

Korely : soutěž okresních organizací

umístění chovatel okres body
1. místo Blahník, Pekhart Domažlice 348
2. místo Švejda Tachov 341
3. místo Kondrys Plzeň - město 339

Papoušci : soutěž okresních organizací

umístění chovatel okres body
1. místo Gajda Plzeň - město 350
2. místo Kubalík Domažlice 347
3. místo Plaček, Jílek Plzeň - sever 341

Papoušci : soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Bříza Plzeň - sever rozela pestrá slámová
1. místo voliéry Ptáčník Plzeň - město žako šedý
2. místo Gajda Plzeň - město rozela pestrá
3. místo Gajda Plzeň - město rozela pestrá

Holoubci : soutěž jednotlivců

umístění chovatel okres plemeno
1. místo Schrimpf Plzeň - jih klub holoubek diamantový